KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 16697242

nr 1669 7242

Skulpturer

2 st, Lena Holmberg, vaxfigurer, 1980-tal. Höjd: 85 cm ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 december 2024
kl 19:49:37

16/12 19:44:37 1      Vinnande bud
16/12 19:45:45 1      justering av budtak